Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 14:44:58 138

Nem tudom mennyire látszik, de az ide írók 85%-a már évek óta "ismeri" egymást, tudja, ki az aki a semmiből tanulta fel magát  és ki az aki évek óta csak a köldökét nézve sajnáltatja magát.  A kollega pl azért "ideges" a beszólásodra mert pont nem az a fajta aki anyucitól kapott lakásból anyuék pénzéből netezve osztja az észt

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 14:33:46 136

Mintha !!!!!

egy !!!!!!!!!!!

kicsit !!!!!!!!!!!!!

IDEGES !!!!!!!!!!!!!

lennél !!!!!!!!!!!!!!

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 14:18:47 134

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

 

 

 

1. Kurvára voltunk "élethelyzetben!!!!

 

2. Az onkológus is csak olyan lehet aki volt rákos?

 

 

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

 

 

Lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Én is azon DOLGOZOM hogy legyen.

 

És igen adja el mert Ő SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM FOG TUDNI KEZDENI VELE SEMMIT!!!!!!!!

 

És elárulom más sem.

 

Egy bontandó szar.

 

Tök felesleges költeni rá.

 

 

 

Az ilyet ott kell hagyni, még ha ingyen adja oda valakinek akkor is! Különben belerokkan.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!