Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 14:14:27 133

megtöltene egy külön topikot, csak az, amit a két mélyszegényes topikon tanácsoltunk neki...

 

De püfffneki kifogásgyáros. Abból mindig van neki bőven.

 

 

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 14:07:51 132

Na azért őneki vannak "megoldhatatlan" problémái, leginkább azért mert szinte bevallotta, hogy meg se akarja oldani őket, őmaga mondta, ilyen a DNS-e.

Akkor meg tényleg csak mazochizmusból él egy többházas, sok gyümölcsfás, indákkal benőtt telken ahelyett hogy elmenne egy lakásba. Kitalálta hogy 5-10 millió kellene bármilyen megoldáshoz de nincs neki, sőt húszezre sincs egy pár négyzetméteres tetőjavításhoz. Akkor  meg mit akar ? Ha nyerne a lottón tízmillát akkor is ugyanígy állna portája jövőre is, amúgy.

Nem azok rinyálnak akik kezdetben legalábbis megpróbáltak tanácsot adni (aztán rájöttek, felesleges).

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:32:15 122

Ez nem "kitalálás" kérdése !

Csak józan paraszti ész , meg "nyitott" szem kell hozzá !

Amit ugye nála IS hiányoltok !

CSak hát ugye

"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha,

Mindíg más a hibás, mindíg más az ostoba "

 

"pesthez" közeli városokba sincsenek tömegével az említett méretű/új lakások....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!