|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 14:14:27
|
133
|
megtöltene egy külön topikot, csak az, amit a két mélyszegényes topikon tanácsoltunk neki...
De püfffneki kifogásgyáros. Abból mindig van neki bőven.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 14:07:51
|
132
|
Na azért őneki vannak "megoldhatatlan" problémái, leginkább azért mert szinte bevallotta, hogy meg se akarja oldani őket, őmaga mondta, ilyen a DNS-e.
Akkor meg tényleg csak mazochizmusból él egy többházas, sok gyümölcsfás, indákkal benőtt telken ahelyett hogy elmenne egy lakásba. Kitalálta hogy 5-10 millió kellene bármilyen megoldáshoz de nincs neki, sőt húszezre sincs egy pár négyzetméteres tetőjavításhoz. Akkor meg mit akar ? Ha nyerne a lottón tízmillát akkor is ugyanígy állna portája jövőre is, amúgy.
Nem azok rinyálnak akik kezdetben legalábbis megpróbáltak tanácsot adni (aztán rájöttek, felesleges). |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:32:15
|
122
|
Ez nem "kitalálás" kérdése !
Csak józan paraszti ész , meg "nyitott" szem kell hozzá !
Amit ugye nála IS hiányoltok !
CSak hát ugye
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha,
Mindíg más a hibás, mindíg más az ostoba "
"pesthez" közeli városokba sincsenek tömegével az említett méretű/új lakások.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|