Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 14:18:47 134

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

 

 

 

1. Kurvára voltunk "élethelyzetben!!!!

 

2. Az onkológus is csak olyan lehet aki volt rákos?

 

 

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

 

 

Lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Én is azon DOLGOZOM hogy legyen.

 

És igen adja el mert Ő SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM FOG TUDNI KEZDENI VELE SEMMIT!!!!!!!!

 

És elárulom más sem.

 

Egy bontandó szar.

 

Tök felesleges költeni rá.

 

 

 

Az ilyet ott kell hagyni, még ha ingyen adja oda valakinek akkor is! Különben belerokkan.

 

 

 

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 14:07:06 131

Azt értem !

Nem is azzal van a baj...

 

Hanem a "tanácsokkal" !

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

Ha meg lennének , lehet ők se lennének jobb "lelki állapotban" !

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

Mert az milyen 1xű..

Persze...

 

Előzmény:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 13:42:11 127

Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!

 

Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.

Meg az összes körülményeit...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!