|
|
|
|
 |
joevagyok68
2016-08-18 14:07:06
|
131
|
Azt értem !
Nem is azzal van a baj...
Hanem a "tanácsokkal" !
Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !
Ha meg lennének , lehet ők se lennének jobb "lelki állapotban" !
Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..
Mert az milyen 1xű..
Persze...
|
|
A hozzászólás:
 |
ásítósmacska
2016-08-18 13:42:11
|
127
|
Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!
Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.
Meg az összes körülményeit...
|
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:37:22
|
125
|
Majd aki olyanba lakik leírja...
alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...
Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|