Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 14:07:06 131

Azt értem !

Nem is azzal van a baj...

 

Hanem a "tanácsokkal" !

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

Ha meg lennének , lehet ők se lennének jobb "lelki állapotban" !

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

Mert az milyen 1xű..

Persze...

 

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 13:42:11 127

Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!

 

Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.

Meg az összes körülményeit...

 

 

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:37:22 125

Majd aki olyanba lakik leírja...

alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...

Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!