|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 13:42:38
|
128
|
Jereváni rádiót hallgat. És utána azt még értelmezi is. Félre. :))))
|
|
A hozzászólás:
 |
japex..
2016-08-18 13:37:25
|
126
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Ülsz a tornácon és megy a Kossuth, mellé egy füves cigi, hallod, fasznak se lenne kedve belefogni bármibe is :) |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:12:04
|
91
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.
OK.
Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.
Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|