Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 13:42:11 127

Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!

 

Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.

Meg az összes körülményeit...

 

 

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:37:22 125

Majd aki olyanba lakik leírja...

alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...

Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre !

Előzmény:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 13:30:53 121

Ne mondd már, hogy egy 30-40 nm-es panel fűtési költsége több, mint egy szigeteletlen kádárkockáé...!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!