|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 13:42:11
|
127
|
Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!
Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.
Meg az összes körülményeit...
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:37:22
|
125
|
Majd aki olyanba lakik leírja...
alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...
Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre ! |
|
Előzmény:
 |
ásítósmacska
2016-08-18 13:30:53
|
121
|
Ne mondd már, hogy egy 30-40 nm-es panel fűtési költsége több, mint egy szigeteletlen kádárkockáé...!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|