Keresés

Részletes keresés

Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 14:02:27 130

Dunaújvárosban simán ez volt évekig, jó kis cég volt a DVCSH.

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:37:22 125

Majd aki olyanba lakik leírja...

alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...

Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre !

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:34:40 124

Ne kezdjük már előröl !

Vidéken - de tényleg vidéken, amiről szó volt , bár írtam, nem tudom merre lakik - 30-40 m2-es panel....

Persze hőközponttal, meg távfűtéssel...

 

Hol ?

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 13:30:53 121

Ne mondd már, hogy egy 30-40 nm-es panel fűtési költsége több, mint egy szigeteletlen kádárkockáé...!

 

 

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:28:19 120

Kurvára..

Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.

Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..

Jó nem kell az egészet fűteni

Mennyivel is lesz előrébb ?

 

Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...

Meg lehet kazánház se lesz...

így legalább az nem ázik be...

viszont fával se fűthet...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!