|
|
|
|
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 14:23:10
|
135
|
hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Milyen ugyanannyit vagy többet te szerencsétlen bazmeg.......
Szigeteletlen, lyukas, beázó teteje van, az isten kék egét fűti. Egy jól szigetelt kislakást meg szinte kifűt a saját teste.
Jó nem kell az egészet fűteni
A legnagyobb baromság "nem az egészet fűteni"
Akkor is ugyanannyi hőenergia lesz hogy abban az 1 szobában elviselhető hőmérsékletre fűts.
Csak még tönkre is megy a ház 3/4 része.
Csak szólok a hő nem áll meg a kisszoba falánál.
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 13:30:53
|
121
|
Ne mondd már, hogy egy 30-40 nm-es panel fűtési költsége több, mint egy szigeteletlen kádárkockáé...!
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:28:19
|
120
|
Kurvára..
Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..
Jó nem kell az egészet fűteni
Mennyivel is lesz előrébb ?
Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...
Meg lehet kazánház se lesz...
így legalább az nem ázik be...
viszont fával se fűthet...
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|