|
|
|
|
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:28:19
|
120
|
Kurvára..
Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..
Jó nem kell az egészet fűteni
Mennyivel is lesz előrébb ?
Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...
Meg lehet kazánház se lesz...
így legalább az nem ázik be...
viszont fával se fűthet...
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:08:23
|
116
|
Vidéken ?
Sok van ?
Új építésű
30 m2-es
Bérlakásból
Hát persze...
Királyfi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|