Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:28:19 120

Kurvára..

Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.

Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..

Jó nem kell az egészet fűteni

Mennyivel is lesz előrébb ?

 

Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...

Meg lehet kazánház se lesz...

így legalább az nem ázik be...

viszont fával se fűthet...

 

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 13:13:33 118

Ha albérletezik kurvára mindegy ha odébb költözik.

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:08:23 116

Vidéken ?

Sok van ?

Új építésű

30 m2-es

Bérlakásból

Hát persze...

Királyfi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!