Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 13:13:33 118

Ha albérletezik kurvára mindegy ha odébb költözik.

Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 13:11:34 117

ebben a topikban nem igazán akarnám én kitalálni, mi a szarkazmus és mi a komoly

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:08:23 116

Vidéken ?

Sok van ?

Új építésű

30 m2-es

Bérlakásból

Hát persze...

Királyfi

 

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 12:47:57 115

Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!