Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 13:08:23 116

Vidéken ?

Sok van ?

Új építésű

30 m2-es

Bérlakásból

Hát persze...

Királyfi

 

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 12:47:57 115

Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ?

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 12:00:34 103

Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !

Már csak peremfeltételek miatt is..

30 m2-es

új

bérlakás

 

százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!