|
|
|
|
 |
joevagyok68
2016-08-18 13:08:23
|
116
|
Vidéken ?
Sok van ?
Új építésű
30 m2-es
Bérlakásból
Hát persze...
Királyfi
|
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 12:47:57
|
115
|
Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ? |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2016-08-18 12:00:34
|
103
|
Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !
Már csak peremfeltételek miatt is..
30 m2-es
új
bérlakás
százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|