Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 12:35:12 110

:-D :-D

 

(vagy a tömény hülyeség miatt inkább a halálba menekült....)

 

 

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 12:34:11 109

Szerintem a párját is a húsevő kúszónövény ette meg.

Előzmény:
japex.. Creative Commons License 2016-08-18 12:31:40 107

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

 

Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)

 

Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva. 

Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!