|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 12:36:10
|
111
|
:-))))))))))))
(ha ismernéd már évek óta a poltopikokról, nem csodálkoznál ilyen "apróságokon"... :-DDD)
|
|
A hozzászólás:
 |
japex..
2016-08-18 12:31:40
|
107
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.
Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)
Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva.
Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :) |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:33:46
|
98
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|