|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 12:28:50
|
106
|
Saját maga számára csinál álindokokat (álösszegekkel), hogy miért NE fogjon bele már valamibe!
Nyilvánosan síránkozni - ez az életeleme.
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 12:25:10
|
105
|
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió.
"Lószart, mama"
mondaná erre a legnagyobb politikus
Mármint ha az általad eddig felsorolt problémák vannak, nem pedig az, hogy mondjuk téglaalapra raktátok a házat vízszigetelés nélkül és az emeletig nedves emiatt a fal. |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:12:04
|
91
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.
OK.
Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.
Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|