|
|
|
|
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 12:47:57
|
115
|
Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ? |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-18 12:00:34
|
103
|
Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !
Már csak peremfeltételek miatt is..
30 m2-es
új
bérlakás
százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket.. |
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:49:31
|
102
|
Mit vezessek le baszki?
Megnézed mennyi a környéken az üres telek.
Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás.
Eladod annyiért.
Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.
Amit fillérekért fenntarthatsz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|