Keresés

Részletes keresés

Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 12:47:57 115

Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ?

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-18 12:00:34 103

Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !

Már csak peremfeltételek miatt is..

30 m2-es

új

bérlakás

 

százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket..

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:49:31 102

Mit vezessek le baszki?

 

Megnézed mennyi a környéken az üres telek.

 

Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás. 

 

Eladod annyiért.

 

Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.

 

Amit fillérekért fenntarthatsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!