|
|
|
|
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:49:31
|
102
|
Mit vezessek le baszki?
Megnézed mennyi a környéken az üres telek.
Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás.
Eladod annyiért.
Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.
Amit fillérekért fenntarthatsz. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:37:43
|
100
|
Ezt vezesd mán le hogy képzeled. |
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:33:00
|
97
|
Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.
Bazmeg!!!!!
Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|