Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:49:31 102

Mit vezessek le baszki?

 

Megnézed mennyi a környéken az üres telek.

 

Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás. 

 

Eladod annyiért.

 

Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.

 

Amit fillérekért fenntarthatsz.

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:37:43 100

Ezt vezesd mán le hogy képzeled.

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:33:00 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!