|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 11:40:57
|
101
|
Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.
Aztán 2 év alatt se történt semmi.
Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.
|
|
A hozzászólás:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:36:58
|
99
|
És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ? |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:33:46
|
98
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|