Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:40:57 101

Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.

Aztán 2 év alatt se történt semmi.

 

Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.

 

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:36:58 99

És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ?

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:33:46 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!