Keresés

Részletes keresés

japex.. Creative Commons License 2016-08-18 12:31:40 107

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

 

Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)

 

Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva. 

Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 12:09:08 104

na helyben vagyunk....

 

Sok az eső....

 

Tavaly meg feszt azon síránkoztál, hogy minden taplószáraz, és nincs pénzed locsolni.....

 

LOL

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:36:58 99

És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ?

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:33:46 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:44:45 84

Vágd le

 

vagy szomorkodj tovább

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!