|
|
|
|
 |
japex..
2016-08-18 12:31:40
|
107
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.
Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)
Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva.
Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :) |
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 12:09:08
|
104
|
na helyben vagyunk....
Sok az eső....
Tavaly meg feszt azon síránkoztál, hogy minden taplószáraz, és nincs pénzed locsolni.....
LOL |
|
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:36:58
|
99
|
És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ? |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:33:46
|
98
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:44:45
|
84
|
Vágd le
vagy szomorkodj tovább |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|