Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:37:43 100

Ezt vezesd mán le hogy képzeled.

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:33:00 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:41:46 82

Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!