|
|
|
|
 |
japex..
2016-08-18 13:37:25
|
126
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Ülsz a tornácon és megy a Kossuth, mellé egy füves cigi, hallod, fasznak se lenne kedve belefogni bármibe is :) |
|
 |
arnyekxxx
2016-08-18 12:25:10
|
105
|
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió.
"Lószart, mama"
mondaná erre a legnagyobb politikus
Mármint ha az általad eddig felsorolt problémák vannak, nem pedig az, hogy mondjuk téglaalapra raktátok a házat vízszigetelés nélkül és az emeletig nedves emiatt a fal. |
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 11:23:45
|
96
|
5-10 millió kell ahhoz, hogy a kezedbe vegyél egy metszőollót / kisfűrészt, és elkezdjed levagdosni a borostyánt/vadszőlőt a falról...???
Anyámborogass! :-D
|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 11:12:04
|
91
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.
OK.
Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.
Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió. |
|
Előzmény:
 |
japex..
2016-08-18 10:54:42
|
87
|
Először azt hittem csak simán hülye vagy, de rájöttem, hogy inkább művész lehetsz. A problémára nem is igazán akarsz már megoldást, hisz annyi minden szar, hogy reménytelen kijavítani, inkább csak kiírod magadból és ezzel minket is remekül szórakoztatsz. Az egész egy szürreális világot idéz meg, kicsit a Száz év magány jut eszembe, már csak a nagy diófa és a hangyák hiányoznak. A szereplőket is szeretnénk megismerni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|