|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 11:12:04
|
91
|
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.
OK.
Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.
Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió. |
|
A hozzászólás:
 |
japex..
2016-08-18 10:54:42
|
87
|
Először azt hittem csak simán hülye vagy, de rájöttem, hogy inkább művész lehetsz. A problémára nem is igazán akarsz már megoldást, hisz annyi minden szar, hogy reménytelen kijavítani, inkább csak kiírod magadból és ezzel minket is remekül szórakoztatsz. Az egész egy szürreális világot idéz meg, kicsit a Száz év magány jut eszembe, már csak a nagy diófa és a hangyák hiányoznak. A szereplőket is szeretnénk megismerni. |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:37:05
|
80
|
Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.
Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?
De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.
Bezzeg a párom megtette.
Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...
A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.
Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.
És egy pár elég közel van a házhoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|