|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-18 11:22:25
|
95
|
Sajnos ez nem trollkodás.
Évek óta láthatjuk a ténykedését. Ez komolyan gondolja. :(((((
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 11:14:32
|
92
|
Gondoltam rá hogy nem ide való, de valahogy nem passzolt az aktuál politikába.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 10:52:28
|
86
|
:D
mivel ez nem polityikás rész én különösen próbáltam konstruktív lenni, de már kész vagyok teljesen a topikgazdától
abban bízom, hogy valójában nem ilyen ostoba és haszontalan, csak szívat minket ezzel a trollkodással, mert ki az aki tényleg ország-világ elé akarja tárni őszintén a brutális szellemi defektusait ? |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:37:04
|
79
|
Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.
a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.
Ja és nincs fényképező alkalmatosságom
kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé
egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|