Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 11:22:25 95

Sajnos ez nem trollkodás.

 

Évek óta láthatjuk a ténykedését. Ez komolyan gondolja. :(((((

 

 

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:14:32 92

Gondoltam rá hogy nem ide való, de valahogy nem passzolt az aktuál politikába.

 

 

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 10:52:28 86

:D

 

mivel ez nem polityikás rész én különösen próbáltam konstruktív lenni, de már kész vagyok teljesen a topikgazdától

abban bízom, hogy valójában nem ilyen ostoba és haszontalan, csak szívat minket ezzel a trollkodással, mert ki az aki tényleg ország-világ elé akarja tárni őszintén a brutális szellemi defektusait ?

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:37:04 79

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

 

kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé

 

egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!