Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 11:33:46 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:44:45 84

Vágd le

 

vagy szomorkodj tovább

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:37:05 80

Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.

 

Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?

De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.

Bezzeg a párom megtette.

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...

 

A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.

Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.

És egy pár elég közel van a házhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!