|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 11:33:46
|
98
|
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék. |
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:44:45
|
84
|
Vágd le
vagy szomorkodj tovább |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:37:05
|
80
|
Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.
Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?
De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.
Bezzeg a párom megtette.
Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...
A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.
Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.
És egy pár elég közel van a házhoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|