Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:51:32 85

"baj" az én szótáramban az aminek a megoldása drága és bonyolult, neadjisten lehetetlen. Amiket felsoroltál azokat különösebb macera nélkül meg lehet oldani és nem kell hozzá egy uj ház ára.

 

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt?

 

körberagasztanám szigetelőanyaggal.

 

 

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:44:21 83

Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt  erkélynek nevezik.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:39:43 81

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

 

Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!