|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:51:32
|
85
|
"baj" az én szótáramban az aminek a megoldása drága és bonyolult, neadjisten lehetetlen. Amiket felsoroltál azokat különösebb macera nélkül meg lehet oldani és nem kell hozzá egy uj ház ára.
Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt?
körberagasztanám szigetelőanyaggal.
|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:44:21
|
83
|
Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.
Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt erkélynek nevezik. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:39:43
|
81
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|