Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-18 11:33:00 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:41:46 82

Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:37:04 79

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

 

kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé

 

egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!