|
|
|
|
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-18 11:33:00
|
97
|
Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.
Bazmeg!!!!!
Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:41:46
|
82
|
Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.
Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:37:04
|
79
|
Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.
a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.
Ja és nincs fényképező alkalmatosságom
kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé
egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|