|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 10:44:21
|
83
|
Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.
Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt erkélynek nevezik. |
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:39:43
|
81
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó. |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:07:09
|
76
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|