|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-18 10:39:43
|
81
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-18 10:07:09
|
76
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged. |
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-17 19:19:07
|
71
|
Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.
Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|