Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-18 11:19:43 93

Uramatyám...! :-DDD

 

 

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-18 10:39:43 81

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

 

Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó.

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:07:09 76

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged.

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-17 19:19:07 71

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

 

Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!