"...ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza."
Ez azért van, mert a DNS fordított arányban áll az IQ-val, ami viszont peptid kötésben van a proteinnel, másképpen fogalmazva, a baj nem jár egyedül, mellette van a szamovár is.
Ha nem szeretnél sokat rákölteni a tetőre, keresd Mekk Eleket, pár fej káposztáért megoldja neked.
Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.
a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.
Ja és nincs fényképező alkalmatosságom
kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé
egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?
Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.