|
|
|
|
 |
gitana19
2016-08-18 10:31:45
|
78
|
Kisséééé????? |
|
 |
püfffneki
2016-08-18 10:02:59
|
75
|
Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.
Ja és nincs fényképező alkalmatosságom |
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 07:45:23
|
74
|
azért kissé kádárista a felfogásod
mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön
amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz
és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is
miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez ha megtartod a házat
vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-17 15:06:55
|
67
|
A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.
A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .
Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.
Világos hogy csak a csere az alternatíva,
Minden csak pénz kérdés, ami nincs.
Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.
Na de kinek?
Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.
Eddig ez a tapasztalat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|