Keresés

Részletes keresés

gitana19 Creative Commons License 2016-08-18 10:31:45 78

Kisséééé?????

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:02:59 75

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-18 07:45:23 74

azért kissé kádárista a felfogásod

 

mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön

amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz

és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is

miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez  ha megtartod a házat

vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 15:06:55 67

A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.

A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .

Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.

 

Világos hogy csak a csere az alternatíva,

Minden csak pénz kérdés, ami nincs.

Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.

Na de kinek?

Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.

Eddig ez a tapasztalat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!