|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-18 10:07:09
|
76
|
Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.
Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged. |
|
A hozzászólás:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-17 19:19:07
|
71
|
Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.
Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-17 15:53:22
|
69
|
Biztos hogy te mérnök vagy?
Ez olyan dedós szövegnek tűnik.
Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.
Amúgy pedig ha a lebontás az opció, akkor akár ki is várhatjuk, míg tényleg leszakad az erkély. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|