Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-18 10:07:09 76

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged.

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-17 19:19:07 71

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

 

Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!!

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 15:53:22 69

Biztos hogy te mérnök vagy?

Ez olyan dedós szövegnek tűnik.

 

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

Amúgy pedig ha a lebontás az opció, akkor akár ki is várhatjuk, míg tényleg leszakad az erkély.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!