Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 15:53:22 69

Biztos hogy te mérnök vagy?

Ez olyan dedós szövegnek tűnik.

 

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

Amúgy pedig ha a lebontás az opció, akkor akár ki is várhatjuk, míg tényleg leszakad az erkély.

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-17 15:43:43 68
Telekárban add el.

Erre egy fillért nem érdemes költeni se neked se másnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!