|
|
|
|
 |
Mantis Screamer
2016-08-18 07:45:23
|
74
|
azért kissé kádárista a felfogásod
mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön
amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz
és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is
miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez ha megtartod a házat
vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol |
|
 |
arnyekxxx
2016-08-17 16:01:44
|
70
|
tegyél fel egy kibaszott fotót. Amit sokadjára leirsz az alapján ez egy pártizezres anyagköltségű meló, tehát ha valaki emiatt nem veszi meg a házadat annak add oda 30ezerrel kevesebbért és ha ugy se kell neki akkor ez csak kifogás. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-17 15:06:55
|
67
|
A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.
A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .
Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.
Világos hogy csak a csere az alternatíva,
Minden csak pénz kérdés, ami nincs.
Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.
Na de kinek?
Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.
Eddig ez a tapasztalat. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:54:38
|
65
|
évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|