Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 15:06:55 67

A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.

A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .

Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.

 

Világos hogy csak a csere az alternatíva,

Minden csak pénz kérdés, ami nincs.

Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.

Na de kinek?

Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.

Eddig ez a tapasztalat.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-17 14:54:38 65

évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni.

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-17 14:49:43 62

"4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz."

 

A 4 felületet a KIS és a NAGY ház miatt neccesnek érzem !

Vagy "csúnyább" a látvány mint azt elképzeljük !

A 3 még ok lehet...

 

Amúgy meg venni kell mezőgazdasági fóliát (az UV álló...egy ideig..) megfelelő szélességbe, az kibír vagy 3 évet!

Azt ráteríteni a tetejére, szélein lefogatni ahova lehet (gerendához-verébléchez ha van) és/vagy lefogatni a tetején/szélein és középen több helyen téglával..

És már tettünk valamit a beázás ellen..

Lehet nem lesz sokkal csúnyább mint most...

Főleg ha hátrafelé/szomszéd felé lejt a kazánház teteje...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!