|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:57:10
|
66
|
véletlenül azért nem azt írtad elsőre, hogy "mesterrel meg drága lenne, nincs rá keret", hanem ezt "szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan." |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-17 14:52:37
|
64
|
Mijaz hogy büdös?
Nem telik rá.
Mihejt fog akkor úgy megfizetjük, ha találunk, hogy csak na. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:43:26
|
60
|
szakembernek meg túl kis meló
szóval mégse mission impossible, csak megfizetni a jómunkásembert az büdös |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|