Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-17 21:31:04 72

Hónapokkal ezelőtt is ajánlgattuk neki a fóliát...

 

Csak fikázta...

 

 

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-17 14:54:38 65

évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni.

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-17 14:49:43 62

"4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz."

 

A 4 felületet a KIS és a NAGY ház miatt neccesnek érzem !

Vagy "csúnyább" a látvány mint azt elképzeljük !

A 3 még ok lehet...

 

Amúgy meg venni kell mezőgazdasági fóliát (az UV álló...egy ideig..) megfelelő szélességbe, az kibír vagy 3 évet!

Azt ráteríteni a tetejére, szélein lefogatni ahova lehet (gerendához-verébléchez ha van) és/vagy lefogatni a tetején/szélein és középen több helyen téglával..

És már tettünk valamit a beázás ellen..

Lehet nem lesz sokkal csúnyább mint most...

Főleg ha hátrafelé/szomszéd felé lejt a kazánház teteje...

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 13:29:08 55

Ma esik az eső.

Az a tetőcsere nem olyan eccerű.

4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz.

Na ezt 25 éve sem volt eccerű összehozni,

A srácok diplomások, nem vágnak bele, szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!