|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2016-08-17 21:31:04
|
72
|
Hónapokkal ezelőtt is ajánlgattuk neki a fóliát...
Csak fikázta...
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:54:38
|
65
|
évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni. |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2016-08-17 14:49:43
|
62
|
"4 felület találkozik, kisház-, nagyház- , kazánháztető és a terasz."
A 4 felületet a KIS és a NAGY ház miatt neccesnek érzem !
Vagy "csúnyább" a látvány mint azt elképzeljük !
A 3 még ok lehet...
Amúgy meg venni kell mezőgazdasági fóliát (az UV álló...egy ideig..) megfelelő szélességbe, az kibír vagy 3 évet!
Azt ráteríteni a tetejére, szélein lefogatni ahova lehet (gerendához-verébléchez ha van) és/vagy lefogatni a tetején/szélein és középen több helyen téglával..
És már tettünk valamit a beázás ellen..
Lehet nem lesz sokkal csúnyább mint most...
Főleg ha hátrafelé/szomszéd felé lejt a kazánház teteje... |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-17 13:29:08
|
55
|
Ma esik az eső.
Az a tetőcsere nem olyan eccerű.
4 felület találkozik, kisház-, nagyház- , kazánháztető és a terasz.
Na ezt 25 éve sem volt eccerű összehozni,
A srácok diplomások, nem vágnak bele, szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|