Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 14:52:37 64

Mijaz hogy büdös?

Nem telik rá.

Mihejt fog akkor úgy megfizetjük, ha találunk, hogy csak na.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-17 14:43:26 60

szakembernek meg túl kis meló

 

szóval mégse mission impossible, csak megfizetni a jómunkásembert az büdös

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 13:29:08 55

Ma esik az eső.

Az a tetőcsere nem olyan eccerű.

4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz.

Na ezt 25 éve sem volt eccerű összehozni,

A srácok diplomások, nem vágnak bele, szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!