|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:51:27
|
63
|
Nincs fantáziád hogy elképzeld?
az lehet a te bajod, hogy mindent elképzelsz a fantáziáddal, aztán néha rácsodálkozol arra, hogy a valóság és a fantázia nem ugyanaz
Hogy olvasnál el egy regényt?
Én pl amikor olvastam a Végjátékot elképzeltem Endert meg egy Óriásos játékot meg a kiképző termeket, oszt amikor filmet csináltak belőle kiderült, hogy a rendező tök másmilyennek képzelte el ezeket. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-17 14:16:32
|
59
|
Nincs fantáziád hogy elképzeld?
Hogy olvasnál el egy regényt? |
|
Előzmény:
 |
Shoterq
2016-08-17 14:10:35
|
58
|
...és üvölt a nép.......képet akarunk, képet akarunk....!!!! :D
Hol van ez a tákolmány helyileg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|