Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-17 14:48:21 61

az, hogy van valami a házadon amit egyébként te nem szeretsz, még nem a "baj" definíciója, max az egykori felesleges pénzkidobásé.

 

a járdát meg javítsátok ki, ha ócska. Ha az a terasz nem lenne, anno ugyanazt a betont beleöntitek a járdába, hogy fél méter vastag legyen? Perszehogynem. Akkor meg mijafasznak kapcsolod össze?

 

a höhíd varázslatos ellenszere a szigetelés. persze dinamittal is el lehet tüntetni a hőhidat is mint az igazi hidat.

 

a véleményedet meg a mérőszalag nevű varázslattal tudod igazolni.

püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 13:33:55 57

Bolhák csípjék a tervezőt hogy ezt kitanálta.

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 13:33:13 56

Pedig az.

Már magában hogy ott fenn díszeleg egy beton placc amit sose nem használunk ez irritáló, és ez a betontömeg nagyon hiányzik a járdáról, ami bizony már ócska.

Azonkívül hőhídként üzemel.

És a véleményem szerint mintha el is kezdett volna sűllyedni, már nem tartaná biztosan önmagát.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 14:29:19 53

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,

 

asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!