|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-17 14:48:21
|
61
|
az, hogy van valami a házadon amit egyébként te nem szeretsz, még nem a "baj" definíciója, max az egykori felesleges pénzkidobásé.
a járdát meg javítsátok ki, ha ócska. Ha az a terasz nem lenne, anno ugyanazt a betont beleöntitek a járdába, hogy fél méter vastag legyen? Perszehogynem. Akkor meg mijafasznak kapcsolod össze?
a höhíd varázslatos ellenszere a szigetelés. persze dinamittal is el lehet tüntetni a hőhidat is mint az igazi hidat.
a véleményedet meg a mérőszalag nevű varázslattal tudod igazolni. |
|
 |
püfffneki
2016-08-17 13:33:55
|
57
|
Bolhák csípjék a tervezőt hogy ezt kitanálta. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-17 13:33:13
|
56
|
Pedig az.
Már magában hogy ott fenn díszeleg egy beton placc amit sose nem használunk ez irritáló, és ez a betontömeg nagyon hiányzik a járdáról, ami bizony már ócska.
Azonkívül hőhídként üzemel.
És a véleményem szerint mintha el is kezdett volna sűllyedni, már nem tartaná biztosan önmagát. |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-15 14:29:19
|
53
|
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,
asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|