|
|
|
|
 |
zorko
2016-08-17 00:34:28
|
28783
|
Ahogy írta, abból az következik, hogy 1/320-ig nem kell HSS.
(Ezért nem értem/értettem, hogy mire gondolsz...) |
|
A hozzászólás:
 |
Jahno
2016-08-17 00:19:41
|
28781
|
Úgy, hogy a Godox nem HSSes, innnetől meg fenemegette, csak elvillan és kész. |
|
Előzmény:
 |
zorko
2016-08-15 19:06:53
|
28770
|
Hiába tud a vázad, az a stúdió Godoxra nem megy át.
Ezt hogy kell érteni?
(Rádiós kioldóval csökkenhet az alkalmazható zársebesség (tehát nőhet az alkalmazható exp idő :), de vezetékesen "át kell mennie"...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|