|
|
|
|
 |
uffneked
2016-08-16 20:44:45
|
28776
|
Korrekt, még láttam is a javítást. Bocsánat. |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2016-08-16 19:10:39
|
28774
|
Ne hívd a vásárlás miatt. :)
BNSfotónak akartam azt a hsz-t, csak eltévesztettem - bár után mindjár jeleztem is. :)
Altorjay úr elektroműszerész, és vakuk javításával lehet őt keresni.... |
|
Előzmény:
 |
uffneked
2016-08-16 18:37:44
|
28773
|
Csak úgy hívjam fel, hogy "heló, vakut vennék, milyet kéne?"? :) Megvan a száma, de biztos, hogy nem háborodik fel, hogy így ismeretlenül, minden előzmény nélkül direktben betámadom? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|