Keresés

Részletes keresés

uffneked Creative Commons License 2016-08-16 18:37:44 28773

Csak úgy hívjam fel, hogy "heló, vakut vennék, milyet kéne?"? :) Megvan a száma, de biztos, hogy nem háborodik fel, hogy így ismeretlenül, minden előzmény nélkül direktben betámadom? :)

BNSfoto Creative Commons License 2016-08-16 17:13:18 28772

Megköszönöm!

zorko Creative Commons License 2016-08-15 19:08:15 28771

Ezt BNSfotónak szántam volna....

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2016-08-15 19:04:05 28769

Altorjay Gábor urat ajánlom, szerintem itt a topicban is szóba került ő már többször...

(Ha nem találod, meg tudom adni a telszámát...)

Előzmény:
uffneked Creative Commons License 2016-08-15 16:14:05 28767

Na, nekem jok voltak eddig az ernyős boxok, az 560tx meg megoldja a vezérelhetőséget.

Szóval ez a de300 70 font korul jo vétel, azt mondod? Állványból van 3 noname, majd többet rakok alá. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!