|
|
|
|
 |
uffneked
2016-08-16 18:37:44
|
28773
|
Csak úgy hívjam fel, hogy "heló, vakut vennék, milyet kéne?"? :) Megvan a száma, de biztos, hogy nem háborodik fel, hogy így ismeretlenül, minden előzmény nélkül direktben betámadom? :) |
|
 |
BNSfoto
2016-08-16 17:13:18
|
28772
|
Megköszönöm! |
|
 |
zorko
2016-08-15 19:08:15
|
28771
|
Ezt BNSfotónak szántam volna.... |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2016-08-15 19:04:05
|
28769
|
Altorjay Gábor urat ajánlom, szerintem itt a topicban is szóba került ő már többször...
(Ha nem találod, meg tudom adni a telszámát...) |
|
Előzmény:
 |
uffneked
2016-08-15 16:14:05
|
28767
|
Na, nekem jok voltak eddig az ernyős boxok, az 560tx meg megoldja a vezérelhetőséget.
Szóval ez a de300 70 font korul jo vétel, azt mondod? Állványból van 3 noname, majd többet rakok alá. :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|