Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-08-15 23:55:36 24331

Szia!

 

 

Válaszoltam abban a fórumban.

 

 

A hozzászólás:
editke826 Creative Commons License 2016-08-15 18:35:54 24330

Kedves 'banda-vezér'!

Most tájékozódtam kicsit a fórum más topikjaiban és meglepett, mennyire összecseng az, amiket írsz, az én kétségeimmel, amit ma egy másik topikba írtam! http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9057759

Kérlek, olvasd el, kíváncsi lennék a Te véleményedre is! (Igaz nem Maine Coon-om van, hanem perzsa, de gondolom, e szempontból mindegy.)  Előre is köszönöm, nagyon várom a véleményed!

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-07-01 22:48:33 24305

Nem szenvednek az enyémek, imádják a kajáikat.

A nyers uborkát azt hamarabb megeszik, mint a husit.

A rizs közül mondjuk szeretik kiválogatni a húst.

A baby ételeket is szeretik, csak a gyümölcsöseket nem eszik, de olyat nem veszek nekik, csak rendes főzelékeseket.

 

Nem sanyarú a sorsuk, gondolom Bodzám nem lenne 11 kg, ha nem lenne a foga alá való az étel. :-)

 

A tápos, csak whiskast eszik, az enyém meg csak xy-t eszik etetők, majd gondoljanak rám mikor gond lesz a cicával, bárcsak normális ételt adtam volna nekik, bárcsak főztem volna neki, bárcsak elhittem volna, stb. . . . . :-(

 

Persze tudom, hogy nehéz, amikor az emberek is több szemetet esznek, mint tápanyagot.

Mit várunk akkor az állatok etetésétől.

Ma már mindennapos mondat a 

 

"Jóllakva éhezünk"  a táplálkozással foglalkozó oldalakon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!