Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2016-08-15 19:04:05 28769

Altorjay Gábor urat ajánlom, szerintem itt a topicban is szóba került ő már többször...

(Ha nem találod, meg tudom adni a telszámát...)

Jahno Creative Commons License 2016-08-15 17:21:51 28768

Főleg ha onnan jön és nincs vám... Nekem 40ezer körül ért ide Kínából a 400as, az sem rossz. Itt is nézz körbe aprón, néha vannak teljesen jók, meg van egy Godox specifikus seftes itt-ott, nem tudom honnan szerzi, 30ezer körül árul 300as vakukat.

A hozzászólás:
uffneked Creative Commons License 2016-08-15 16:14:05 28767

Na, nekem jok voltak eddig az ernyős boxok, az 560tx meg megoldja a vezérelhetőséget.

Szóval ez a de300 70 font korul jo vétel, azt mondod? Állványból van 3 noname, majd többet rakok alá. :D

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-08-15 15:54:51 28765

Hiába tud a vázad, az a stúdió Godoxra nem  megy át. Amúgy nekem ilyesmik vannak, meg mindenfééle nonamet láttam, szerintem teljesen jók. Viszont azt mivel kintre portrézni?

 

Mellékesen én is vettem esernyős szofboxot, de nem teljesen középen villan bele a vaku és mivel vázról nem tudom állítani a fényerőt, így ilyet lőttem, ami jópofa, mert a vakutartó basz része az esernyőt is bír:

 

 

Összességében az a DE300 teljesen jó, aztán persze vehetsz rá bowenses fényformálókat, és ne lepődj meg, ha az átlag 5ezer pénzes állványon kicsit éppen billegális lesz. Ha nagyon nem döntöd be, akkor a 70x110es szofbox még éppen jó rá, csak nagy lendülettel ne közlekedj mellette :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!