|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-17 13:33:13
|
56
|
Pedig az.
Már magában hogy ott fenn díszeleg egy beton placc amit sose nem használunk ez irritáló, és ez a betontömeg nagyon hiányzik a járdáról, ami bizony már ócska.
Azonkívül hőhídként üzemel.
És a véleményem szerint mintha el is kezdett volna sűllyedni, már nem tartaná biztosan önmagát. |
|
 |
ásítósmacska
2016-08-15 17:18:01
|
54
|
Érdeklődéssel várom a szappanopera folytatását... :)
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-15 14:29:19
|
53
|
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,
asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-15 14:21:11
|
51
|
A nagy házzal is vannak bajok.
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|