Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-17 13:33:13 56

Pedig az.

Már magában hogy ott fenn díszeleg egy beton placc amit sose nem használunk ez irritáló, és ez a betontömeg nagyon hiányzik a járdáról, ami bizony már ócska.

Azonkívül hőhídként üzemel.

És a véleményem szerint mintha el is kezdett volna sűllyedni, már nem tartaná biztosan önmagát.

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-15 17:18:01 54

Érdeklődéssel várom a szappanopera folytatását... :)

 

 

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 14:29:19 53

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,

 

asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 14:21:11 51

A nagy házzal is vannak bajok.

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!