|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 14:29:19
|
53
|
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,
asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-15 14:21:11
|
51
|
A nagy házzal is vannak bajok.
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok. |
|
Előzmény:
 |
Mantis Screamer
2016-08-15 14:08:02
|
49
|
én úgy értettem hogy a nagy házzal is vannak a bajok, a kicsi meg borzalom, tényleg fura hogy pont a kazánház beázásán akadt ki, de nőknél előfordul az ilyen logika |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|