Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 14:29:19 53

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,

 

asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 14:21:11 51

A nagy házzal is vannak bajok.

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok.

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-15 14:08:02 49

én úgy értettem hogy a nagy házzal is vannak a bajok, a kicsi meg borzalom, tényleg fura hogy pont a kazánház beázásán akadt ki, de nőknél előfordul az ilyen logika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!