|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 14:28:13
|
52
|
Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.
a leirásod alapján ezt szimplán nem hiszem el. Oda (a leírásod alapján legalábbis) kevesebb lenne egy komplett új tetőt csinálni mint amennyibe a költözéskor a butorszállítónak ki kell fizetni. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-15 14:18:14
|
50
|
Érdekes írtam egy hszt és elszállt.
Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.
Ócsó megoldás nincs sok péze meg neki se volt.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|