Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 14:28:13 52

Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.

 

a leirásod alapján ezt szimplán nem hiszem el. Oda (a leírásod alapján legalábbis) kevesebb lenne egy komplett új tetőt csinálni mint amennyibe a költözéskor a butorszállítónak ki kell fizetni.

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 14:18:14 50

Érdekes írtam egy hszt és elszállt.

Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.

Ócsó megoldás nincs sok péze meg neki se volt.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!