Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 14:21:11 51

A nagy házzal is vannak bajok.

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok.

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-15 14:08:02 49

én úgy értettem hogy a nagy házzal is vannak a bajok, a kicsi meg borzalom, tényleg fura hogy pont a kazánház beázásán akadt ki, de nőknél előfordul az ilyen logika

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 14:03:27 47

illetve mostmár kezdem az egészet nem annyira érteni, az egész beázási mizéra annyi, hogy egy 2méteres kazánkázon le kéne szigetelni a palatetőt? És tulajdonképpen felhuztátok a rendes házat is jó anyagokból amivel semmi baj, csak neked bassza a csörödet, hogy van egy beonterasz amire kellene valami hőszigetelést pakolni?

 

 

A leirásad leginkább valami dadaista prózának jók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!