|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-15 14:21:11
|
51
|
A nagy házzal is vannak bajok.
Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok. |
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-15 14:08:02
|
49
|
én úgy értettem hogy a nagy házzal is vannak a bajok, a kicsi meg borzalom, tényleg fura hogy pont a kazánház beázásán akadt ki, de nőknél előfordul az ilyen logika |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-15 14:03:27
|
47
|
illetve mostmár kezdem az egészet nem annyira érteni, az egész beázási mizéra annyi, hogy egy 2méteres kazánkázon le kéne szigetelni a palatetőt? És tulajdonképpen felhuztátok a rendes házat is jó anyagokból amivel semmi baj, csak neked bassza a csörödet, hogy van egy beonterasz amire kellene valami hőszigetelést pakolni?
A leirásad leginkább valami dadaista prózának jók. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|