|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-15 13:55:31
|
45
|
Ami nem faház az megmarad a tűzben?
Egyébként szerkezetileg ez akkora rakás szar hogy egy fillért nem érdemes rákölteni.
Add el akár telekár minusz bontási költségért is, és menj el egy problémamentes albérletbe.
|
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-08-15 12:03:20
|
30
|
Ebből is láccik, hogy egy brutál bunkó vagy és nem mérnök az tuti.
Mit oldana meg a felgyújtás? Nem faház ez hogy porig égjen és rögtön üres telek legyen belőle.
Pont a kedvedért készül ez a topik, maceráltál mindig a fóliázással, most meg itt a másik remek ötlet.
A tűz az amitől leginkább rettegek. Egyébként nem ülök a kazánházban, nem zavarna a beázás, de félek hogy a nedvesség miatt zárlat lesz, aztán tűz, és ott van még a gáz is.
Muszáj lenne találni egy ócsó megoldást.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|