Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-15 13:55:31 45

Ami nem faház az megmarad a tűzben?

 

Egyébként szerkezetileg ez akkora rakás szar hogy egy fillért nem érdemes rákölteni.

 

Add el akár telekár minusz bontási költségért is, és menj el egy problémamentes albérletbe.

 

 

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 12:03:20 30

Ebből is láccik, hogy egy brutál bunkó vagy és nem mérnök az tuti.

Mit oldana meg a felgyújtás? Nem faház ez hogy porig égjen és rögtön üres  telek legyen belőle.

 

Pont a kedvedért készül ez a topik, maceráltál mindig a fóliázással, most meg itt a másik remek ötlet.

 

A tűz az amitől leginkább rettegek. Egyébként nem ülök a kazánházban, nem zavarna a beázás, de félek hogy a nedvesség miatt zárlat lesz, aztán tűz, és ott van még a gáz is.

Muszáj lenne találni egy ócsó megoldást.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!