|
|
|
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 13:55:36
|
46
|
nem is neked kell elképzelni, hanem a vevődnek. Neked csak azt kell elképzelni, hogy a házad csökkenti a telked értékét tehát az árat max telekárra szabad belőni és minden rendben is lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-15 13:43:35
|
43
|
Ez az . Mán a teraszok lebontása is micsoda meló. El se tudnám képzelni. |
|
Előzmény:
 |
Mantis Screamer
2016-08-15 13:32:19
|
40
|
"amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni)"
és ha lesz aki nem számolja le bontási költséget |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|