Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 13:55:36 46

nem is neked kell elképzelni, hanem a vevődnek. Neked csak azt kell elképzelni, hogy a házad csökkenti a telked értékét tehát az árat max telekárra szabad belőni és minden rendben is lesz.

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 13:43:35 43

Ez az . Mán a teraszok lebontása is micsoda meló. El se tudnám képzelni.

Előzmény:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-15 13:32:19 40

"amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni)"

 

és ha lesz aki nem számolja le bontási költséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!