Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 13:43:35 43

Ez az . Mán a teraszok lebontása is micsoda meló. El se tudnám képzelni.

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 13:37:57 41

Ha jó helyen van a telek akkor a bontási költségekkel is megérheti. Persze ha ugyanott vannak beépítetlen közművesített telkek ugyanannyiért akkor azt kell megvenni

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-15 13:32:19 40

"amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni)"

 

és ha lesz aki nem számolja le bontási költséget

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 12:48:26 36

és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.

 

általában akinek sok pénze van, az nem hülye, hogy "kihívás"  jelszóval elégessen milliókat, többek között ezért is van sok pénze. A leírásod alapján a házadat ezzel az eszközzel lehetne leginkább hasznosítani, amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni):

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!