|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-15 13:43:35
|
43
|
Ez az . Mán a teraszok lebontása is micsoda meló. El se tudnám képzelni. |
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 13:37:57
|
41
|
Ha jó helyen van a telek akkor a bontási költségekkel is megérheti. Persze ha ugyanott vannak beépítetlen közművesített telkek ugyanannyiért akkor azt kell megvenni |
|
A hozzászólás:
 |
Mantis Screamer
2016-08-15 13:32:19
|
40
|
"amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni)"
és ha lesz aki nem számolja le bontási költséget |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-15 12:48:26
|
36
|
és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.
általában akinek sok pénze van, az nem hülye, hogy "kihívás" jelszóval elégessen milliókat, többek között ezért is van sok pénze. A leírásod alapján a házadat ezzel az eszközzel lehetne leginkább hasznosítani, amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni):

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|